ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 11944069
nr 1194 4069
Karta
Etsning, "Karta öfver Australien eller Polynesien", 1831. Ca 44x37cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:19:45
100 kr
150 kr